Oferta dla klienta

1. Agencja Pracy SenioDi Pflege

Agencja Pracy SenioDi Pflege (Agencja Zatrudnienia nr rej. 16265) zajmuje się pośredniczeniem pracy, pracą tymczasową w Polsce i za granicą oraz leasingiem integracyjnym jak zarówno świadczy usługi w zakresie poradnictwa zawodowego i doradztwa personalnego. Firma oferuje również usługi dla pracodawców pośrednicząc w doborze pracowników oraz z zakresu lesingu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli szukają Państwo odpowiednich pracowników, to jest właściwy adres! Oferujemy Państwu wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy zarówno w kraju, jak i za granicą. W przypadku pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy wykwalifikowanych pracowników oraz pomocników następujących branż: przemysł, rzemiosło, handel, administracja, usługi oraz gastronomia a przede wszystkim opieka osób starszych.

2. Opieka osób starszych w Polsce

Indywidualna oferta dla rodzin oraz członków rodzin lub krewnych.

Zatrudniamy opiekunki osób starszych, które pracują legalnie w domach u pacjentów i troszczą się nie tylko o podopiecznego ale również zadbają o dom.

Posprzątają, ugotują , zrobią zakupy i troszczą się i dbają o seniora.

Jeśli szukasz opiekunki, która zatroszczy się o mamę, tatę, ciotkę lub brata…nie zwlekaj skontaktuj się z nami już dziś prześlij do nas swoje zapytanie: biuro@seniodipflege.pl

PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS JUŻ DZIŚ!

WYPEŁNIJ FORMULARZ!

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w tej i przyszłych rekrutacjach w charakterze opiekuna przez firmę SenioDi Pflege Brygida Więcek z siedzibą w Gogolinie (47-316) przy ul. Strzebniów 12, będącą jednocześnie administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 (dalej RODO). Informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, a także prawo ich poprawiania. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie e-maila na adres: biuro@seniodipflege.pl. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez firmę SenioDi Pflege Brygida Więcek z siedzibą w Gogolinie (47-316) przy ul. Strzebniów 12 będącym administratorem danych osobowych dla celów kontaktowania się ze mną drogą elektroniczną lub telefonicznie dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na udostępnianie wspomnianych danych podmiotom współpracującym lub powiązanym z administratorem danych osobowych. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 (dalej RODO). Informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, a także prawo ich poprawiania. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie e-maila na adres: biuro@seniodipflege.pl. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.