Od zaraz do małżeństwa mobilnego – opiekunka z komunikatywnym niem. i prawem jazdy Kützberg

SenioDi Pflege (Agencja Zatrudnienia nr rej. 16265 ) oferuje usługi rekrutacji oraz opieki i pomocy w gospodarstwie domowym dla Osób Starszych w Polsce, Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej.
Dla naszych Klientów poszukujemy obecnie:

Poszukiwana OPIEKUNKA osób starszych z komunikatywnym  j. niemieckim.

Do opieki jest seniorka –  91 lat, 160 cm, 70 kg, porusza się samodzielnie (przy pomocy rolatora), ma problemy z pamięcią.

Do opieki jest senior –  90 lat, 175 cm, 85 kg, porusza się samodzielnie (przy pomocy rolatora), ma początki demencji i ogólne osłabienie starcze.

Obowiązki opiekunki: pomoc w pielęgnacji (ubieranie), pomoc w higienie osobistej, pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego:  gotowanie, sprzątanie, pranie. Wymagane Prawo Jazdy. Mile widziane doświadczenie w pracy w opiece.

Małżeństwo mieszka w domu wielorodzinnym w miejscowości 97490 Kützberg (Badenia Wirtenbergia)

Opiekunka ma dyspozycji pokój, łazienkę oraz dostępem do internetu.

Oferta pracy tymczasowej.

Wyjazd: od zaraz na 2 miesiące.

Wynagrodzenie 1400 Euro

Zatrudnienie na warunkach niemieckich.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie do nas swojego CV wraz ze zdjęciem i klauzulą o ochronie danych osobowych na maila  agentur.seniodi@gmail.com  lub biuro@seniodipflege.pl

Kontakt telefoniczny 508-210-366 lub 511-847-405 lub 500-471-559, 508-016-245.

Zapraszamy do współpracy ! Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS JUŻ DZIŚ!

WYPEŁNIJ FORMULARZ!
  • Kützberg (Niemcy)Lokalizacja
  • 13-09-2019Wyjazd od
  • 2-3 miesiąceCzas trwania
  • 1400 EWynagordzenie

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w tej i przyszłych rekrutacjach w charakterze opiekuna przez firmę SenioDi Pflege Brygida Więcek z siedzibą w Gogolinie (47-316) przy ul. Strzebniów 12, będącą jednocześnie administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 (dalej RODO). Informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, a także prawo ich poprawiania. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie e-maila na adres: biuro@seniodipflege.pl. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez firmę SenioDi Pflege Brygida Więcek z siedzibą w Gogolinie (47-316) przy ul. Strzebniów 12 będącym administratorem danych osobowych dla celów kontaktowania się ze mną drogą elektroniczną lub telefonicznie dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na udostępnianie wspomnianych danych podmiotom współpracującym lub powiązanym z administratorem danych osobowych. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 (dalej RODO). Informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, a także prawo ich poprawiania. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie e-maila na adres: biuro@seniodipflege.pl. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.